Форум главная страница
 
УниВет - Универсальная ветеринарная помощь
Статьи посетителей сайта на общие темы
Главная
Контакты
Online консультации
 
Программа профилактического обследования (диспансеризация животных)
 
Хирургия
Травматология и ортопедия
Стоматология
 
Ветеринарная медицина диких и экзотических животных
 
Фотоархив клиники
Видеоархив клиники
Научные статьи


поиск по сайту

Причини поломки сантехніки і її ремонт

Водопровідний кран дуже часто може дати текти, і причиною цьому завжди буває знос його сідла. Щоб кран прослужив набагато довше, потрібно самому виготовити конусну прокладку і замінити нею плоску. Дизайн интерьера цена. При цьому, конусна прокладка повинна бути в два рази товще плоскою, і набиратися зі шкіри. Причини поломки сантехніки і її ремонт

Усунути текти водопровідного крана так само дозволить наступний нескладний процес дій: - Заклейте Болтове головку водостійкою шкуркою; - Притисніть болт патроном ручного дриля; - Зашліфуйте сідло крана; Тепер спосіб, як відремонтувати кран, не знімаючи його з трубопроводу: - Відріжте шматок трубки з міді діаметром 8 мм і в довжину 4-5 мм; - Візьміть свердло на 8 мм і зробіть отвір в сідлі крана на 3,5-4,5 мм; - Змастіть мідну трубку епоксидною смолою і вставте її в зроблений отвір так, щоб трубчастий торець трохи височів над поверхнею самого сідла; - Дочекайтеся поки смола затвердіє, потім зберіть кран; Після таких нескладних маніпуляцій Ваш водопровідний кран прослужить Вам краще будь-якого нового. Щоб прочистити випускну трубу у ванній кімнаті, закрийте отвори для зливу в самій ванні, умивальнику і мийці.

Повністю наповніть їх водою, потім одночасно відкривши всі затички, за допомогою вантуза прокачайте випускну трубу у ванній. Для засміченою стічної труби Вашої раковини підійде наступне. Якщо під рукою не виявилося звичайного вантуза, візьміть звичайний порожній молочний пакет, стороною зрізаного кута вставте його в сток труби і декількома енергійними рухами натисніть зверху. Швидко і ефективно прочистити водостік Ви зможете, якщо надійно состикуете гумовий шланг і зливний отвір в ванною або раковині. Для цього використовуйте гумову пробку, зробити її можна з хокейної шайби. Після стикування відкрийте кран і подайте потужний натиск гарячою водою. Але перш за все не забудьте надійно закрити верхній отвір, що захищає ванну від переливів. Зробити це можна простий мокрою ганчіркою.

Наступний спосіб для чистки засмічених ділянок трубопроводу. Візьміть жорсткий гумовий шланг і одним кінцем надіньте його на кран, інший же, як можна глибше заштовхайте у водостік. Пустіть по шлангу гарячу воду, вона змиє всю грязь і жирові відкладення на внутрішніх стінках труб. Так само, щоб прочистити трубу скористайтеся гнучким металевим душовим шлангом. Він має гарну властивість легко згинатися у випускних трубах і пробивати тим самим засмічення.

Можете так само спробувати засипати горловину зливного отвору содою, а після того як вона зникне в трубі, слідом залийте пів склянки оцту. Почекайте кілька хвилин, в залежності, наскільки Ви думаєте там великий засмічення в трубі, і промийте зливний коліно гарячою водою. Всі ці процедури можна повторювати неодноразово до досягнення бажаного результату.

Якщо на перемикачі води з душа на ванну з'явилася текти, усунути її так само легко. Вигвинтите конус крана, і покрийте його шаром якої-небудь мастила. Це може бути віск або мило. У ситуації, коли вентиль вхідній магістралі водопроводу неповністю перекриває потік води, а кран на кухні, припустимо, треба відремонтувати, можна вдатися до такого способу. Відкрийте у ванній кран, виверніть зламаний кран, і моментально заткніть отвір на його місці який-небудь пробкою, наприклад винної корковою. Таким чином, вода буде текти в ванну, а закінчивши ремонт, вийміть пробку і вверніть кран на своє місце. При з'єднанні трубопроводів, в якості герметика можете скористатися жувальною гумкою. Розжуйте її та розм'якшите, намотувати її необхідно на різьблення тонким шаром, а слідом на неї закрутити муфту.

В очікуванні аварійної служби, тимчасово призупинити текти можна таким способом. На пробоїну в трубі накладіть ластик, який притисніть планкою, а її закріпіть мотузкою. Якщо туалетний поплавок в бочці унітазу продірявився, то струсіть його від води, і помістіть в пакет з поліетилену, а горловину щільно закрутіть ізоляційною стрічкою.
 
Другие интересные ресурсы
 
© 2000-2018 by Oksana&Alexandr Lubenets
программирование - студия дизайна ICOM
 

 
 
Яндекс.Метрика