Форум главная страница
 
УниВет - Универсальная ветеринарная помощь
Статьи посетителей сайта на общие темы
Главная
Контакты
Online консультации
 
Программа профилактического обследования (диспансеризация животных)
 
Хирургия
Травматология и ортопедия
Стоматология
 
Ветеринарная медицина диких и экзотических животных
 
Фотоархив клиники
Видеоархив клиники
Научные статьи


поиск по сайту

Як їсти шоколад і не поправлятися

Більшість жінок люблять шоколад , але в ньому дуже багато калорій. Дами змушені відмовляти собі в шоколаді через острах набрати вагу. Ми розповімо вам сьогодні , як є шоколад і при цьому не набирати вагу.

Вам не доведеться більше страждати від нестачі шоколаду у вашому житті. Наша героїня не їсть шоколад , він на дієті , сьогодні жінка схудла до 47 кг з 65 . Вона не їсть нічого солодкого , мучного , копченого , солоного. Наша героїня їсть вівсяну кашу , але вона хоче їсти шоколад хоч зрідка .

Справа в тому , що одна часточка шоколаду містить всього 37 Як їсти шоколад і не поправлятьсякалорій , але проблема в неможливості зупинитися. Ми поділимося з вами секретом , як є невелика кількість шоколаду , відчувати насичення і зупинятися вчасно. Для нашого рецепта нам знадобиться: 1 плитка шоколаду , вогнетривка керамічна чашка ( в ній ми будемо розтоплювати шоколад). Чашку ми поміщаємо в мікрохвильовку , ставимо її на максимум і чекаємо , коли шоколад розтопиться. А готувати сьогодні ми будемо шоколадне фондю. Нам потрібно весь час тримати чашку над вогнем свічки , щоб наш шоколад не застиг. Потім ми беремо спеціальну вилочку для фондю або звичайні зубочистки , нанизуємо будь-які фрукти , це може бути полуниця , виноград або інші.

Вмочаємо фрукти в шоколад. Калорійність такої страви набагато менше , ніж у шоколаду . Ви поласуєте , але не нашкодите фігурі. Хороший шоколад повинен танути у роті , це говорить про те , що в ньому какао масло. Якщо шоколад робиться з іншого масла , то в роті він танути не буде.

Залежності шоколад не викликає. Шоколад допомагає навіть вилікувати кашель , він заспокоює горло , а крім цього , він містить алкалоїд , який бореться з кашлем. Шоколад знижує згортання крові , він захищає нас від інсульту , достатньо в день з'їсти всього кілька шматочків шоколаду , а не цілу плитку.
 
Другие интересные ресурсы
Похожих на databet88.
 
© 2000-2018 by Oksana&Alexandr Lubenets
программирование - студия дизайна ICOM
 

 
 
Яндекс.Метрика